Interiomarine to solidność i dbałość o szczegóły każdej łodzi.

HISTORIA

InterioMarine to założona w 1963 roku rodzinna firma tapicerska, która pod koniec lat dziewięćdziesiątych XX wieku przekształciła się w podmiot kapitałowy o szerokim zakresie usług wyposażenia i remontów wnętrz dla przemysłu morskiego i hotelarskiego.

Wspólnie z naszymi akcjonariuszami – GK Steelcon Sp. z o.o. – firmą, która specjalizuje się w budowie konstrukcji aluminiowych i stalowych dla stoczni, przemysłu stoczniowego i przemysłu ciężkiego – oferujemy szeroki zakres usług przy budowie i remontach statków, a także obiektów hotelarskich.

Interiomarine świadczy usługi w całej Europie dla statków wycieczkowych, promów, statków zaopatrzeniowych, specjalistycznych, jachtów prywatnych, RoRo, hoteli i instytucji publicznych. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości usług na czas i w ramach ustalonego budżetu.

Przeprowadzamy zarówno mniejsze, jak i większe projekty wyposażania nowych statków oraz przebudowy i remontów istniejących statków morskich, a także obiektów lądowych, jak: hotele, instytucje użytku publicznego.

Poznaj nas i doświadcz naszego sposobu realizowania projektów, gdzie liczy się niezawodność i jakość na każdym etapie realizacji.

InterioMarine to firma, jak żadna inna w branży wyposażania i remontów.

GDZIE JESTEŚMY